Jack Parsons’un Biyografisinden Uyarlanan Ridley Scott İmzalı Strange Angel’ın Fragmanı!

İngiliz yazar George Pendle’ın 2006 tarihli aynı isimli romanından uyarlanan Strange Angel serisinin fragmanı büyük yankı uyandırdı. 14 Haziran’da CBS All Access’de prömiyer yapacak olan dizinin tanıtım videosu, hem eleştirmenlerin hem de sinemaseverlerin dikkatini çekti.

Zira ABD’li okültist ve roket mühendisi Jack Parsons’un gerçek hayat hikayesini anlatan seri, efsanevi kişiliğin delilikle dahilik, bilim ile bilim kurgu arasındaki öyküsünü ele alıyor. Ayrıca seri kadrosuyla da ilgi uyandırıyor.

Çünkü oyuncular arasında Jack Parsons’a hayat veren Jack Reynor’un dışında Rupert Friend, Bella Heathcote, Michael Gaston, Peter Mark Kendall, Rade Serbedzija, Greg Wise, Zack Pearlman ve Keye Chen gibi isimler yer alıyor.

Bununla da yetinmeyen Strange Angel, Black Swan ve The Skeleton Twins ile hafızalara kazınan senarist Mark Heyman’ın imzasıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Yönetmenlik koltuğunda ise David Lowery ile Ben Wheatley oturuyor. Sonuçta Strange Angel; ilk bölümünün yayın tarihinden günler öncesinde gelen fragmanı ile beklentiyi daha da yükseltti diyebiliriz.

Kaynak: paratic.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.