Gizlilik politikası

Gizlilik politikası

Academilist.com’a üye olmak veya sadece ziyaretçi ( üye olmayan fakat academilist.com dan sınırlı bir şekilde faydalananlar ) olarak  academilist.com’un hizmetlerini kullanmanın koşullarından biri olarak bazı bilgileriniz academilist.com tarafından alınmakta, işlenmekte ve saklanmaktadır.

Academilist.com’a verdiğiniz bilgilerin bazıları zorunlu olarak verilen ( e-mail İp) gibi tercihinize bağlı olarak bize verdiğiniz ve ulaşmamıza onay verdiğiniz bilgilerdir. academilist.com e-mail, sosyal medya hesapları ve diğer iletişim bilgilerinizi hesabınızla ilgili işlem yapmak, gerektiğinde sizinle iletişime geçilmesini sağlamak ve bilgilendirme yapmak için kullanmaktadır.

Academilist.com kişisel bilgilerin ve academilist.com’un kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. academilist.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, academilist.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, academilist.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Academilist.com bilgilerinizi saklama konusunda azami özeni göstermekle olup, academilist.com tarafından saklanan verilerinizin yer aldığı sisteme izinsiz girilmesi, sistemin işleyişinin bozulması veya değiştirilmesi suretiyle bilgilerinizin elde edilmesi, değiştirilmesi veya silinmesi halinde academilist.com’un sorumluluğu bulunmamaktadır.

Siteyi her ziyaret ettiğinizde, IP adresiniz, işletim sisteminiz, kullandığınız tarayıcınız (chrome, explorer vs.), bağlantı zamanı ve süre bilgileriniz ve benzeri bilgiler otomatik olarak kaydedilmekte olup, izniniz gerekmeksizin elde edilen bu bilgilerinizin 3. şahıslarla paylaşılmamak kaydıyla academilist.com tarafından kişisel bilgilerinizle ilişkilendirilerek kullanılması mümkündür.

Resmi mercilerden usulüne uygun talep gelmesi halinde bilgileriniz ilgili mercilere iletilecektir.

Academilist.com zaman zaman sitesine, tanıtım postalarına veya reklamlarına üçüncü şahıslara ait internet sitelerine ilişkin bilgi ve linkleri dahil edebilir. Bu linklere tıklayarak diğer internet sitelerine girdiğinizde, söz konusu sitelerinin ya da bu sitelerin uygulamaları kontrolümüz altında olmadığı gibi, bu gizlilik politikası erişebildiğiniz bu diğer siteler bakımından geçerli değildir.

Ayrıca academilist.com’un yazdığı içerikleri sitesinde paylaşmak isteyen herkes kesinlikle academilist@gmail.com adresi ile bize ulaşıp izin alması gerekmektedir.Aksi taktirde içeriği izinsiz paylaşan kurum ve kuruluşlar hakkında  hukuki işlemler başlatılacaktır.

 

Bu sözleşme, siteye yeni özellikler eklendikçe veya kullanıcılarımızdan yeni öneriler geldikçe yeniden, önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın düzenlenebilir ve güncellenebilir. Bu nedenle, academilist.com’u her ziyaret edişinizde gizlilik politikasını yeniden gözden geçirmenizi öneririz.

Academilist.com’u kullanarak, Gizlilik Politikası’nı kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz.

 

academilist.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.